Kontakt

Vsi kontakti na enem mestu

Recepcija Dom Petra Uzarja

04 598 03 00 / 041 389 305

Recepcija Enota Naklo

04 277 25 40 / 051 324 677

Dežurni telefon – po 20. uri (Tržič)

04 598 03 30

Dežurni telefon – po 20. uri (Enota Naklo)

051 357 475

UPRAVA

Direktor

Domen Rakovec,
univ. dipl. soc. del.

Tajništvo

Iris Trigilio

Kadrovska služba

Maja Gruden, univ. dipl. fr. in rus.

Namestnica direktorja za področje ZNO

Uradne ure vsak delovnik 10.30 – 12.30

Jana Žepič, dipl. m. s. 

030 461 515

jana.zepic@dputrzic.si

Vodja FRS

Nataša Meglič, univ. dipl. ekon.

04 598 03 12

natasa.meglic@dputrzic.si

Obračun oskrbnin

Anita Tarman / Jana Jan

04 598 03 24 / 030 478 208

anita.tarman@dputrzic.si

jana.jan@dputrzic.si

Obračun plač

Suzana Horvat

04 598 03 35 / 030 478 208

suzana.horvat@dputrzic.si

SLUŽBE DOMA

Ambulanta

Uradne ure vsak delovnik 9.30 – 12.30

Ana Žagar, sred. med. sestra

04 598 03 20

 030 366 961

✉ ambulanta@dputrzic.si

 

Zdravnik

Informacije o zdravstvenem stanju

Blaž Lavtižar, dr. med. spec. druž. med.

Uradne ure

ponedeljek: 9.30-12.30
sreda: 9.30-12.30
četrtek: 9.30-12.30
petek: po razporedu

04 598 03 19

Diplomirani zdravstvenik

Uradne ure vsak delovnik 10.30 – 12.30

Žiga Rejc, dipl. zdravstvenik

030 600 165

ziga.rejc@dputrzic.si

Socialna delavka

Lea Vuk, mag. soc. del.

Uradne ure

ponedeljek: 9.00-11.00
četrtek: 9.00-12.00 in 13.00-14.00
petek: 9.00-11.00

GSM: 051 337 818
E- mail: lea.vuk@dputrzic.si

Socialni delavec enote Naklo

nadomešča Lea Vuk, mag. soc. del.

Sprejem in informacije za stanovalce z OSKRBO IV (demenca) in začasne namestitve

Uradne ure

četrtek: 14.00-15.00

GSM: 041 661 579

E-mail: lea.vuk@dputrzic.si

Osebni razgovori po predhodnem dogovoru.

Pomoč na domu in razvoz kosil

Romina Purič Kollmann, univ. dipl. soc.

Uradne ure

ponedeljek, torek, četrtek: od 8.00 do 11.00 in od 12.30 do 14.00 ure

sreda: od 8.00 do 11.00 in od 12.30 do 15.00 ure

petek: od 8.30 do 12.00 ure

GSM: 030 600 166

E-mail: romina.puric@dputrzic.si

Fizioterapevtka

Kaja Petelin, dipl. fiziot.

 030 600 159

kaja.petelin@dputrzic.si

Delovna terapija

Manca Bernik, dipl. del. ter.

☎: 030 479 851

manca.bernik@dputrzic.si

Manca Prevc, dipl. del. ter.

☎: 030 478 206

manca.prevc@dputrzic.si

Animatorka

Katja Justin

051 363 618

Vodja prehrane

Simon Roblek

04 598 03 26
simon.roblek@dputrzic.si

Ekonom

Anto Pavić

04 598 03 32
anto.pavic@dputrzic.si

Frizerka

Franka Jurkić

030 600 167

Tehnična služba

Simon Prešeren

051 363 610

ODDELKI

Vijolica (odd. 1)

Deteljica (odd. 2)

Murka (odd. 3)

Avrikelj (odd. 4)

Planika (odd. 5)

Encijan (odd. 6)

Arnika (zač. nam.)

Skip to content